The importance of health promotion assistants in public health
DOI:
https://doi.org/10.24144/2077-6594.2.1.2022.258898Анотація
Мета. «Здорові регіони» є єдиною організацією, яка проводить просвітницькі заходи щодо здоров’я в маргіналізованих ромських громадах. Метою цієї статті було вказати на важливість асистентів зі зміцнення здоров’я в системі охорони здоров’я Словацької Республіки, до якої також входять маргіналізовані ромські громади через втручання помічників зі зміцнення здоров’я.
Методи. Для написання цієї статті використовувався описовий метод.
Результати. У статті детально описано конкретні втручання асистентів з питань зміцнення здоров’я, які виникають у системі охорони здоров’я під час роботи з маргіналізованими ромськими громадами.
Висновки. Положення помічників з зміцнення здоров’я в суспільстві відображає їхню незамінну роль у громадському здоров’ї.
Ключові слова: помічник із зміцнення здоров’я, громадське здоров’я, маргіналізовані ромські громади.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).